Inwestycja powstaje w spokojnej lokalizacji przy ulicy Pomorskiej w Zgierzu minuty od serca lasu Łagiewnickiego

Inwestycję stanowi zamknięte osiedle 7-miu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i własnym ogrodem. Segmenty podzielone zostały na część dzienną na parterze w skład której wchodzą pokój z aneksem, gabinet, pomieszczenie pomocnicze oraz łazienka i część nocną na piętrze, którą stanowią trzy pokoje sypialne oraz dwie łazienki. Każdy segment posiada taras oraz balkon.

Nowoczesny charakter podkreśla sposób wykończenia elewacji zewnętrznych, poprzez połączenie jasnego bonowanego tynku z wysokiej jakości materiałami okładzin ściennych w odcieniach inspirowanych naturą oraz dwuspadowe bezokapowe dachy pokryte blachą na rąbek stojący. Całość dopełniają balkony w formie loggii, wysunięte przed lico elewacji. Przykładamy ogromną wagę do detalu, nic tutaj nie jest kwestią przypadku.

„Pomorska Zgierz” to wyjątkowa architektura w wyjątkowym miejscu – zaprojektowana z myślą o ludziach, którzy cenią sobie nowoczesny styl oraz praktyczne wnętrza bez kompromisów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Aranżacja osiedla

Aranżacja osiedla Pomorska – Zgierz Inwestycja powstaje w spokojnej lokalizacji przy ulicy Pomorskiej w Zgierzu, kilka minut od serca lasu Łagiewnickiego. Zamknięte, kameralne osiedle 7-miu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i własnym ogrodem. Nowoczesny charakter podkreśla sposób wykończenia elewacji zewnętrznych, poprzez połączenie jasnego bonowanego tynku z wysokiej jakości materiałami […]

Kondygnacje/pomieszczenia

– aranżacja przestrzeni
– wyposażenie
– specyfikacja techniczna

Kontakt biuro

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! biuro czynne 8:00-17:00

Kontakt e-mail
biuro@pol-bud.pl
Lokalizacja
Zgierz ul: Pomorska

ZADZWOŃ
509 297 125

formularz kontaktowy* Administratorem danych osobowych jest POL-BUD Sp.j. Zbigniew Gajda, Mariusz Gajda, ul. Czarna 14c, 95-100 Zgierz. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzana w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

LOKALIZACJA OSIEDLA POMORSKA ZGIERZ

zobacz na mapie